Makijaże okolicznościowe

PAKIET ŚLUBNY VIP

Pakiet ślubny VIP obejmuje: makijaż próbny, makijaż ślubny, 4 makijaże wieczorowe i 1 makijaż męski. W usługę wliczony jest dojazd do 50 km w jedną stronę. Dojazd powyżej 50 km jest możliwy, jednak obowiązuje dodatkowa opłata. Przy rezerwacji terminu należy wpłacić 30% zaliczki. W przypadku rezygnacji na min. miesiąc przed zarezerwowanym terminem zaliczka podlega zwrotowi.

CENA 1600 ZŁ
MAKIJAŻ PRÓBNY

Makijaż próbny przed wykonaniem makijażu ślubnego realizujemy po to, aby makijaż na Twój wyjątkowy dzień był dokładnie taki, jak tego oczekujesz! Możemy przy tej okazji przetestować różne możliwości i sprawdzić, jakiego rodzaju makijaż będzie odpowiadał Ci najbardziej. Dzięki temu w dniu ślubu możesz oszczędzić czas i nerwy.

CENA 230 ZŁ
MAKIJAŻ ŚLUBNY

Makijaż na Twój wielki dzień wykonuję zawsze po zrobieniu makijażu próbnego. Wszystko po to, abyś w tym wyjątkowym dniu wyglądała dokładnie tak, jak sobie wymarzysz.

CENA 230 ZŁ
MAKIJAŻ WIECZOROWY

Makijaż okolicznościowy wieczorowy sprawdzi się na wszelkie duże okazje: wesele, przyjęcie sylwestrowe, imprezę urodzinową, wieczór panieński, bal z dowolnej okazji.

CENA 200 ZŁ
MAKIJAŻ DO SESJI ZDJĘCIOWEJ DLA OSOBY PRYWATNEJ

Jeśli umówiłaś się na sesję zdjęciową z okazji zaręczyn, sesję narzeczeńską, ślubną czy też rodzinną i chcesz, by zdjęcia wyszły perfekcyjnie, jesteś w dobrym miejscu! Wykonam dla Ciebie makijaż podkreślający Twoją urodę, dopasowany do wybranego stroju i z uwzględnieniem klimatu zdjęć, jaki chcesz osiągnąć.

CENA 200 ZŁ
MAKIJAŻ DZIENNY

Makijaż okolicznościowy dzienny sprawdzi się idealnie na takie okazje, jak I komunia święta, chrzciny, przyjęcie urodzinowe, imienny i inne ważne wydarzenia, z okazji których chcesz subtelnie podkreślić swoją urodę.

CENA 200 ZŁ
MAKIJAŻ MĘSKI

Makijaż męski to usługa, którą powinien rozważyć każdy Pań młody, tak by w dzień ślubu wyglądać równie świeżo co partnerka.

CENA 60 ZŁ
MAKIJAŻ SCENICZNY / TELEDYSK / REKLAMA

W swoim portfolio mam wiele realizacji makijaży na potrzeby telewizji, reklamy czy innych realizacji scenicznych. Do każdego projektu podchodzę indywidualnie, biorąc pod uwagę jego charakter oraz potrzeby klienta. Dlatego też każdy projekt wyceniam indywidualnie.