Analiza
kolorystyczna

Czym jest analiza kolorystyczna?

Czy czujesz, że Twoja garderoba pełna jest ubrań, w których nie czujesz się dobrze? A może tracisz mnóstwo czasu na wybieranie kosmetyków, które w końcu i tak nie pasują do Twojej urody? Jeśli tak, analiza kolorystyczna jest idealnym rozwiązaniem!

Jako doświadczona kolorystka oferuję profesjonalny i dokładny test na typ urody, który pozwoli Ci poznać kolory idealnie dobrane do Ciebie. Dzięki analizie kolorystycznej:

  • Poznasz swój typ urody – a jest ich aż 12 rodzajów!,
  • Dowiesz się, jakie kolory doskonale pasują do Twojej karnacji, tęczówki oka i czerwieni wargowej ust,
  • Otrzymasz gotową paletę kolorów, która będzie najlepiej dopasowana do Twojej urody, a tym samym pomoże Ci stworzyć garderobę i makijaż zgodny z Twoim stylem i gustem!

W ciągu 2 tygodni otrzymasz na swój adres e-mail pełną analizę kolorystyczną wraz z e-bookiem zawierającym propozycje biżuterii, garderoby, koloryzacji włosów, oprawek okularów oraz linki do konkretnych kosmetyków kolorowych dopasowanych do Twojej urody.

Z wiadomości od licznych zadowolonych klientek wiem, że taka prosta zmiana w garderobie i makijażu ogromnie wpływa na samopoczucie oraz na sposób postrzegania przez innych ludzi.

Nie trać więcej czasu i wydobądź swoje prawdziwe kolory dzięki profesjonalnej analizie kolorystycznej!

Zarezerwuj analizę kolorystyczną przez Booksy
ANALIZA KOLORYSTYCZNA

Analiza kolorystyczna obejmuje dopasowanie kolorystyczne garderoby, włosów oraz biżuterii. Otrzymasz ode mnie e-book, w którym znajdziesz podsumowanie analizy oraz kolaże z propozycjami biżuterii, garderoby, koloryzacji włosów, oprawek okularów oraz kosmetyków najlepiej dopasowanych do Twojej urody. Usługa dostępna stacjonarnie w studio w Toruniu.

CENA 450 ZŁ
ANALIZA KOLORYSTYCZNA DLA DWÓCH LUB TRZECH OSÓB

Oferuję również wykonanie analizy kolorystycznej dla dwóch lub trzech osób jednocześnie. W takim wypadku oferuję rabat dla każdej osoby. Przykładowo: standardowa analiza kolorystyczna kosztuje 450 zł, w przypadku wspólnej analizy całość wyniesie 800 zł. Analiza dla trzech osób to koszt 1200 zł.

ANALIZA KOLORYSTYCZNA Online

Analiza kolorystyczna online obejmuje dopasowanie kolorystyczne garderoby, włosów oraz biżuterii. Otrzymasz ode mnie e-book, w którym znajdziesz podsumowanie analizy oraz kolaże z propozycjami biżuterii, garderoby, koloryzacji włosów, oprawek okularów oraz kosmetyków najlepiej dopasowanych do Twojej urody. Usługa dostępna online.

CENA 400 ZŁ
ANALIZA KOLORYSTYCZNA PANNY MŁODEJ

Analiza kolorystyczna Panny Młodej obejmuje analizę całokształtu urody. Skupia się w szczególności na bielach i beżach, by odpowiednio dobrać kolor sukni ślubnej
i dodatków. Obejmuje również analizę koloru włosów, a także elementów wystroju: kwiatów, możliwych motywów przewodnich czy koloru na sali weselnej. Usługa dostępna stacjonarnie w studio w Toruniu oraz online.

CENA 290 ZŁ
ANALIZA KOLORYSTYCZNA PANNY MŁODEJ + MAKIJAŻ PRÓBNY

Analiza kolorystyczna Panny Młodej obejmuje analizę całokształtu urody. Skupia się w szczególności na bielach i beżach, by odpowiednio dobrać kolor sukni ślubnej
i dodatków. Obejmuje również analizę koloru włosów, a także elementów wystroju: kwiatów, możliwych motywów przewodnich czy koloru na sali weselnej. Dodatkowo
w pakiecie jest zawarty również próbny makijaż ślubny Panny Młodej, dopasowany do jej typu urody na podstawie profesjonalnego testu. Usługa dostępna stacjonarnie
w studio w Toruniu.

CENA 490 ZŁ
ANALIZA KOLORYSTYCZNA PANNA MŁODA + PAN MŁODY

Usługa analizy kolorystycznej Państwa Młodych obejmuje wszystko to, co obejmuje analiza kolorystyczna Panny Młodej oraz dodatkowo: dopasowanie kolorystyczne państwa młodych, dobranie kolorów garnituru i dodatków dla Pana Młodego. Usługa dostępna stacjonarnie w studio w Toruniu oraz online.

CENA 500 ZŁ
ANALIZA KOLORYSTYCZNA BIZNESOWA

Usługa ta obejmuje analizę kolorystyczną pod kątem wizerunku biznesowego. Na podstawie profesjonalnego testu, dobieram przewodni kolor biznesowy. Może on zostać później wykorzystany do tworzenia idealnie dopasowanej identyfikacji wizualnej marki, ale ma przede wszystkim pomóc w dobraniu eleganckiej garderoby – koszul, marynarek i dodatków. Jeśli planujesz profesjonalną sesję zdjęciową wizerunkową lub biznesową, to rozwiązanie idealne dla Ciebie. Otrzymasz ode mnie e-book, w którym znajdziesz podsumowanie analizy oraz kolaże z propozycjami biżuterii, garderoby, koloryzacji włosów, oprawek okularów oraz kosmetyków najlepiej dopasowanych do Twojej urody. Usługa dostępna stacjonarnie w studio w Toruniu oraz online.

CENA 220 ZŁ
analiza i warsztaty makijażowe dla jednej osoby (makijaż dzienny Lub Wieczorowy)

Usługa obejmuje warsztaty z makijażu dziennego lub wieczorowego oraz analizę kolorystyczną.

CENA 670 ZŁ
analiza I warsztaty MAKIJAŻu (makijaż dzienny i wieczorowy)

Usługa obejmuje warsztaty z makijażu dziennego i wieczorowego oraz analizę kolorystyczną. Oferuję możliwość rozłożenia realizacji warsztatów i analizy na dwa dni.

CENA 800 ZŁ
ANALIZA I WARSZTATY MAKIJAŻU DLA DWÓCH OSÓB (makijaż dzienny lub wieczorowy)

Usługa obejmuje analizę oraz warsztaty z makijażu dziennego lub wieczorowego (w zależności od wyboru klientek).

CENA 1200 ZŁ
Analiza kolorystyczna i WARSZTATY MAKIJAŻU DLA DWÓCH OSÓB (makijaż dzienny i wieczorowy)

Usługa obejmuje analizę oraz warsztaty z makijażu dziennego i wieczorowego przeprowadzone dla dwóch osób.

CENA 1400 ZŁ
WARSZTATY MAKIJAŻU + ANALIZA KOLORYSTYCZNA DLA FIRM

Każda współpraca biznesowa jest przeze mnie traktowana indywidualnie, ponieważ wiem, że każdy klient ma swoje unikalne potrzeby. Chętnie pomogę Ci wybrać najlepsze rozwiązanie dopasowane do Twojego biznesu. Zachęcam do kontaktu, abyśmy mogli omówić szczegóły i dopasować ofertę do Twoich oczekiwań.

Analiza kolorystyczna przeprowadzana w formie warsztatów dla firmy, na okazję wieczoru panieńskiego lub inną – wycena indywidualna.

NAPISZ DO MNIE, ABY UZYSKAĆ WYCENĘ